Centrum szkolenioweSerdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla lakierników. Nauczamy początkujących, ale też tych już wyszkolonych, chcących podnieść swoje kwalifikacje.


Działamy jako warsztat samochodowy oferujący kompleksowe usługi związane z obsługą powypadkową, prowadzimy sklepy z materiałami lakierniczymi ale oferujemy także wysokiej jakości, profesjonalne szkolenia dla lakierników.

Decydując się na przejście takowego szkolenia dla lakierników właśnie u nas, możecie mieć Państwo pewność, że dowiadujecie się wszystkiego, czego moglibyście potrzebować w swojej przyszłej pracy. Posiadamy własne centrum szkoleniowe, w którym odbywają się wszystkie kursy.

Takowe szkolenia można przejść zupełnie od podstaw, ale także – w razie posiadanej podstawowej wiedzy – także już na poziomie zaawansowanym.

Wszystkie szkolenia mogą być w stu procentach opłacane przez Państwa, ale także odpowiednio refundowane. Oczywiście jako rzetelna firma dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Państwu załatwić wszystkie dokumenty niezbędne do uzyskania funduszy na szkolenie z Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i innych źródeł..

O tym, jak wiele możemy dla Państwa zrobić, możecie przekonać się osobiście, lub kontaktując z nami telefonicznie lub drogą mailową.


Po więcej informacji na ten temat:

ZOBACZ WIĘCEJ
Serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla lakierników!
Nauczamy początkujących ale też tych już wyszkolonych chcących podnieść swoje kwalifikacje!