Używane części samochodowe / Komis samochodowy


Drugą formą działalności firmy „R-Max”, są sklepy z materiałami lakierniczymi, mieszczące się zarówno w miejscowości Zakręt (dwa oddziały), jak i Mińsku Mazowieckim.


Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości materiały lakiernicze, takie jak lakiery samochodowe oraz wszelkie inne produkty, który mogłyby się okazać niezbędne do naprawy samochodów. Niezależnie jednak czego mogliby Państwo potrzebować, gwarantujemy że dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, na pewno znajdziecie u nas to, czego szukacie. Co ważne, wszystkie pochodzą od uznanych na rynku polskim i europejskim producentów, a dostarczane są Państwu w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Nasze sklepy z lakierami to naprawdę szeroki wybór produktów w prawdziwie konkurencyjnych cenach. Ich wysoka jakość oraz dostępność sprawiają, że już po jednym użyciu, nigdy więcej nie skorzystają Państwo z produktów konkurencji.

Nasza oferta to także wszelkie produkty niezbędne do najlepszej jakościowo pielęgnacji i naprawy auta. Szczególnie mocno kierujemy tę część oferty do wszelkich warsztatów samochodowych, ale także do Klientów indywidualnych.

Kolejną działalnością firmy „R-Max”, jest komis samochodowy,znajdujący się pod adresem Zakręt 05-077 ul Świerkowa 6


Udostępniamy naszym Klientom rygorystycznie zweryfikowane przez naszych specjalistów samochody,sprowadzane z zagranicy jak i krajowe. Zawsze stajemy na wysokości zadania dlatego też nie jest istotne czy szukają państwo samochodu nowego czy używanego, każdy znajdzie coś dla siebie a dzięki procesowi wspomagającemu z wykorzystaniem raportów AUTODNA - wiodącego dostawcy na rynku polskim, mają Państwo gwarancje stanu technicznego oraz pewność długiej, bezproblemowej eksploatacji na długie lata. Każdy samochód posiada sprawdzoną, udokumentowaną historię z wiarygodnych źródeł takich jak administracja państwowa, instytucje finansowe, centralne rejestry pojazdów.

Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i licznymi warsztatami samochodowymi. Szczególnie ta druga grupa odbiorców powinna nawiązać z nami kontakt – i to jak najszybciej! Gwarantujemy bowiem Państwu nie tylko wysoką jakość, ale przy większych zamówieniach jeszcze bardziej konkurencyjne ceny.


Lokalizacje naszych sklepów znajdziecie Państwo w kontakcie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Zapraszamy do naszego sklepu oraz komisu samochodowego
gdzie na pewno znajdziesz to czego szukasz.