Sklepy lakiernicze

Materiały lakiernicze


Drugą formą działalności firmy „R-Max”, są sklepy z materiałami lakierniczymi, mieszczące się zarówno w miejscowości Zakręt (dwa oddziały), jak i Mińsku Mazowieckim.


Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości materiały lakiernicze, takie jak lakiery samochodowe oraz wszelkie inne produkty, który mogłyby się okazać niezbędne do naprawy samochodów. Niezależnie jednak czego mogliby Państwo potrzebować, gwarantujemy że dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, na pewno znajdziecie u nas to, czego szukacie. Co ważne, wszystkie pochodzą od uznanych na rynku polskim i europejskim producentów, a dostarczane są Państwu w niezwykle konkurencyjnych cenach.

8657288_orig2127154_orig

Nasze sklepy z lakierami to naprawdę szeroki wybór produktów w prawdziwie konkurencyjnych cenach. Ich wysoka jakość oraz dostępność sprawiają, że już po jednym użyciu, nigdy więcej nie skorzystają Państwo z produktów konkurencji.

Nasza oferta to także wszelkie produkty niezbędne do najlepszej jakościowo pielęgnacji i naprawy auta. Szczególnie mocno kierujemy tę część oferty do wszelkich warsztatów samochodowych, ale także do Klientów indywidualnych.

Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i licznymi warsztatami samochodowymi. Szczególnie ta druga grupa odbiorców powinna nawiązać z nami kontakt – i to jak najszybciej! Gwarantujemy bowiem Państwu nie tylko wysoką jakość, ale przy większych zamówieniach jeszcze bardziej konkurencyjne ceny.


Lokalizacje naszych sklepów znajdziecie Państwo w kontakcie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKU
Zapraszamy do naszych sklepów lakierniczych
gdzie na pewno znajdziesz wszystkie niezbędne Ci produkty.